מיכאל בבל

היה הייתה ישראל... או מדינת החזון האחרונה

שונות

russian english

במדינת קג"ב ההיא - במדינת קג"ב הזאת

במדינת קג"ב ההיא הבולשביקים בשביל חיזוק השלטון שלהם השמידו, לפי האומדן לכל הפחות, עשרים מיליון אנשים ביריות ובגולג.

מהעדים של ההשמדה, ששרדו בחיים, מאתיים אנשים סיפרו או כתבו על עברם הנורא, זאת אומרת סיפור אחד או ספר אחד למאה אלף מושמדים. פרופורציה הזאת - אחד למאה אלף - היא נורמה של יכולת אנושית. ומאתיים סיפורים וספרים - זה המאתיים פעם של השפעה על מוח האדם, כדי שהאינפורמציה תכנס למוח ותתחזק. לכן ההשמדה ההיא ידועה.

במדינת קג"ב הזאת הבולשביקים בשביל חיזוק השלטון שלהם היו משמידים מאה אלף אנשים - בדרכי פרובוקציה וגולג ישראלי: טרור "ערבי", תאונות-דרכים, טרמפים וטרמפיאדות, מקרי-אסון, מחלות, הרעלות, מאפיות, בריונים, התאבדויות, אסונות טבע, ספיד, כדורים תועים, דליפות גז, נפילות ממטוס, מחלון, מגג, ממרפסת, מיתות מקריות - לא לפרט.

מהעדים של השמדה במדינת קג"ב הזאת, ששרדו בחיים, רק שניים כתבו את הספר על עברם הנורא, זאת אומרת ספר אחד על אותו מאה אלף מושמדים, כמו במדינת קג"ב ההיא. אותה נורמה של יכולת אנושית. זה הספר שלי ושל נחמה "בעיניים עצומות, או אי-ציות".

 אבל ספר אחד לא מספיק, כדי שההשמדה הזאת תהיה ידועה. לכן זה לא ידוע. וכדי שזה יהיה ידוע, ותכנס למוח ותחזק, דרוש עוד מאה תשעים ותשע סיפורים וספרים של העדים על השמדה, ששרדו בחיים.

אבל הנורמה של היכולת האנושית כבר בוצעה במאה אחוז.

וספר שני של אחרים, ששרדו בחיים, לא יהיה.

 

במדינת קג"ב ההיא - במדינת קג"ב הזאת


View My Stats